Czym się różnią staniki do karmienia od innych biustonoszy?

W celu zoptymalizowania swojego komfortu w czasie ciąży i po porodzie, na pewno warto wybrać styl noszonego biustonosza. Aby upewnić się, że dokonujesz właściwego wyboru, musisz najpierw zrozumieć czym się różnią staniki do karmienia od biustonoszy dla kobiet w ciąży.

Biustonosz do karmienia i na czas ciąży: na czym polega różnica?

Główną różnicą między biustonoszami dla kobiet w ciąży i biustonoszami do karmienia jest to, że te ostatnie zwykle mają klamry lub panele, które umożliwiają łatwe karmienie piersią. Może się odbyć bez konieczności zdejmowania połowy stanika itp. Zasadniczo zostały one zaprojektowane tak, aby ułatwić Ci doświadczenie bycia młodą, karmiącą mamą. Sztuczka przy zakupie biustonoszy do karmienia polega na tym, żeby się upewnić, że jest w nich trochę więcej miejsca niż w zwykłym stanika, ponieważ Twoje piersi mogą nieco zmieniać swój rozmiar, w zależności od tego, ile jest w nich aktualnie pokarmu dla dziecka.
Czy wystarczy mieć staniki do karmienia?

Ogólnie rzecz biorąc, kobiety lubią mieć kombinację wszystkich staników, ponieważ używają zwykłych biustonoszy na początku ciąży. Potem, gdy ich ciało zaczyna doświadczać pewnych zmian, wygodniej jest przejść na biustonosze dla kobiet w ciąży, a potem, gdy dziecko i mleko przychodzą, przychodzi czas na stanik do karmienia. Jednak niektóre panie preferują nosić biustonosze dla kobiet w ciąży przez 9 miesięcy lub przechodzą na staniki dla kobiet ciężarnych dopiero po pierwszych 3 miesiącach ciąży. To naprawdę zależy od Ciebie i od tego, jak zmienia się Twoje ciało, ale na pewno dobrze jest mieć pod ręką wybór wszystkich rodzajów biustonoszy.

Więcej informacji na stronie: https://www.brarevolution.com/