Zalety nieprzemakających prześcieradeł dla maluszków

Małe dzieci nie tylko bardzo często się moczą i wymagają zmian pieluch co dwie do trzech godzin. U maluszków zdarzają się też nietolerancje pokarmowe, które mogą powodować wymioty i biegunki, w najlepszym przypadku nasz maluch będzie po prostu przez pierwszych kilka tygodni życia ulewał. To wszystko sprawia, że warto wyposażyć swój dom w szereg materiałów nieprzemakalnych. Począwszy od podkładów do przebierania maluszka aż po prześcieradło do kołyski.

Nieprzemakalne materiały chronią łóżko, materac i wózek

Z powłoką nieprzemakalną warto kupić przede wszystkim prześcieradło do wózka, bo kiedy jesteśmy na spacerze, możemy zwyczajnie nie zauważyć, że nasze maleństwo zaczyna się moczyć w sposób zagrażający materacykowi. Ale warto też zainwestować w nieprzemakalne prześcieradło do kołyski, jeśli w niej maluch spędza sporo czasu, ale również w prześcieradło do łóżeczka. Kiedy maluch skończy już rok i będziemy mogli zdemontować mu część szczebelków w łóżeczku prześcieradło można wymienić na matę nieprzemakającą, która świetnie sprawdzi się podczas procesu odpieluchowywania szkraba.

Nawet prześcieradło do kołyski może być nieprzemakalne

Nieprzemakalne prześcieradła zarówno prześcieradło do kołyski jak i do łóżeczka. Gwarantują, że nasze materacyki na długo pozostaną zdatne do użycia, a w przypadku materaca do kołyski nawet będzie je można z powodzenie odsprzedać. To ważny aspekt, bo jak wiadomo materace dla najmłodszych nie są rzeczami tanimi, a prześcieradła, które mogą je zabezpieczyć przed zalaniem kosztują od 30 do 90 zł, dlatego zawsze warto mieć je pod ręką.

Koniecznie odwiedź stronę: https://colorstories.pl/